Účetnictví a kurzy Brno
Účetnictví a kurzy Brno Účetnictví a kurzy Brno Účetnictví a kurzy Brno

Od roku 2010 nabízíme zájemcům kurzy z oblasti účetnictví (dříve podvojné účetnictví), daňové evidence (dříve jednoduché účetnictví) a daní, včetně rekvalifikačních  kurzů účetnictví a mezd akreditovaných u MŠMT.

Kurzy jsou vedeny tak, aby studenti získali jednak teoretické znalosti a  také bohaté praktické zkušenosti s vedením účetnictví a mezd pro podnikatele.

Oproti kurzům některých jiných poskytovatelů, kteří se  i za cenu ztráty individuálního přístupu snaží získat co nejvíce studentů, jsou naše kurzy otevírány maximálně pro deset studentů. Cena kurzu se odvíjí od počtu studentů ve skupině. Toto nám umožňuje velmi individuální přístup, respektování tempa a možností každého ze studentů. Tento přístup otevírá prostor pro řešení konkrétních dotazů a účetních situací, z reálného světa  ve kterých potřebuje student získat jistotu.

Při výuce je kladen důraz především na praxi - každá vyučovací hodina zahrnuje množství příkladů na procvičení přednášené látky. V případě potřeby a zájmu poskytujeme studentům další materiály pro samostudium (praktické účetní příklady s řešením).

Samozřejmostí jsou veškeré studijní materiály v ceně kurzu, sleva na absolvování dalších kurzů ve výši 10% v případě objednání do 5 let od jeho absolvování a možnost bezplatných konzultací po dobu šesti měsíců od absolvování kurzu.

Více informací o jednotlivých kurzech najdete po rozkliknutí nabídky vpravo.

 

Profil lektorky

Kateřina Porubanová, absolventka Soukromé vyšší odborné školy daňového poradenství STING v Brně, s dvacetiletou  praxí ve vedení účetnictví a daňové evidence fyzickým i právnickým osobám podnikajícím v oblasti výroby, obchodu i služeb. Lektorování účetnictví se věnuje od roku 2010.

 

Reference:

 

KURZY ÚČETNICTVÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY:

"Velmi oceňuji zpracovaná skripta a výklad, kdy byla teorie převáděna do praxe. Výklad byl doplněn o samostatná cvičení s kontrolou zaúčtování příkladů a případně dovysvětleno čemu jsem nerozumněla. Kurz byl pro mě dostačující, dozvěděla jsem se mnoho nových informací i nad rámec kurzu." (paní Ingrid P.)

"Líbil se mi individuální přístup, přehledná skripta a dobře pochopitelný výklad. Malý počet účastníků umožnil individuální přístup, který velmi oceňuji." (paní Romana Č.)

 

KURZY ÚČETNICTVÍ PRO POKROČILÉ:

"Kurz Účetnictví pro pokročilé byl naprosto úžasný díky Vašemu perfektnímu výkladu a přátelské atmosféře. Velmi oceňuji množství příkladů, na kterých jsem si mohla osvěžit účetní příklady, které jsem již zapomněla. Současně jsem se také seznámila s akuálními změnami, které v oblasti účetnictví nastaly. Věřím, že tyto načerpané znalosti plně využiji v mém novém zaměstnání. Celý kurz mě velmi bavil od začátku až do konce, a za to bych Vám chtěla velmi poděkovat." (paní Martina K. - absolventka kurzu Účetnictví pro pokročilé)

 

ONLINE KURZY:

"Z absolvovaných on-line kurzů účetnictví u paní Porubanové jsem byla naprosto nadšená. Díky on-line spojení s vyučují přes Skype a sdílení obrazovek jsem mohla i se dvěma malými dětmi absolvovat 40hodin kurzů účetnictví. Ušetřilo mi to spoustu času, který bych strávila cestováním do učebny a zpět. Za obrovskou výhodu považuji to, že jsem měla vyučíjí sama pro sebe. Rychlost, s jakou jsme probíraly teorii i příklady, se odvíjela jen od mých schopností a potřeb. Když mi něco dělalo problémy, mohly jsme se u toho zastavit a udělat příklad navíc. Pokud jde o vyučující, můžu paní Porubanovou jen chválit. Na všechny mé otázky měla odpověď, vše mi dokázala vysvětlit. Dostala jsem k dispozici studijní materiály. Vše bylo, jak má být. Pokud bych se znovu rozhodovala o kurzech účetnictví, zvolila bych určitě tuto formu výuky a určitě opět u paní Porubanové." (Monika P. - absolventka online kurzu Účetnictví pro začátečníky a pokročilé)

 

REKVALIFIKAČNÍ KURZY:

"Libil se mi individuální přístup, hodně praktických příkladů, zodpovězení všech dotazů a vypracovaná skripta. Paní lekorka byla vstřícná a příjemná. Byla jsem maximálně spokojena, nemám co bych doplnila." (paní Lucie D.)

 

"Líbil se mi způsbo výuky, malé množství kurzistů, individuální přístup ke každému a množství neomezených dotazů. Byla jsem s kurzem spokojena." (paní Lucie Š.)

 

 

DAŇOVÁ EVIDENCE:

"Ocenila jsem prakktické zaměření kurzu - vhodné i pro člověka, který se uvedenou problematickou dosud nezabýval. Náplň kurzu byla přehledně členěná, teoretický výklad byl doplněn mnoha praktickými ukázkami a radami. Celkově kurz splnil mé představy na sto procent."  (paní Petra M.)