Účetnictví a kurzy Brno
Účetnictví a kurzy Brno Účetnictví a kurzy Brno Účetnictví a kurzy Brno

 

Mzdové účetnictví

 

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i ty, kteří si chtějí osvěžit znalosti z oblasti mzdové problematiky. Během kurzu se dozvíte vše, co potřebuje mzdová účetní vědět při své práci. Na praktických příkladech se pak naučíte výpočty mezd, náhrad mezd i srážky exekucí. Při výuce je kladen důraz na praktickou část.

 

Osnova kurzu:

1. Pracovně-právní problematika: Pracovní právo. Druhy pracovních poměrů. Vznik, změna a zánik pracovní smlouvy. Náležitosti pracovní       smlouvy.

2. Pracovní doba, dovolená: Druhy pracovní doby. Rozvržení pracovní doby. Přestávky v práci. Druhy dovolené. Podmínky pro čerpání             dovolené.

3. Překážky v práci: Druhy překážek ze strany zaměstnance a zaměstnavatele. 

4. Dohody mimo pracovní poměr: Dohoda o provedení práce. Dohoda o pracovní činnosti.

5. Výpočet mzdy: Výpočet hrubé mzdy. Výpočet příplatků a práci přesčas, o víkendu, ve svátek a v noci. Výpočet čisté mzdy.

6. Srážky ze mzdy: Druhy srážek. Výpočet exekučních srážek.

7. Náhrada za nemoc: Rozdíl náhrady za pracovní neschopnost a nemocenské. Výpočet výše náhrady za pracovní neschopnost. Specifické     příklady výpočtu (při bonusech na dítě a exekucích)

8. Roční vyúčtování: Komu může zaměstnavatel provést roční zúčtování. Postup při ročním vyúčtování. Uplatnění odpočtů a slev při ročním     vyúčtování.

 

Minimální počet účastníků je 3, maximální 6.

Délka kurzu je 20  vyúčtovacích hodin. Výuka probíhá 2x týdně. Celkem 4 x 5 vyúčtovaích hodin. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu katerina.porubanova@porea.eu pro sdělení aktuálního termínu školení.

Cena kurzu je 3 000,-- + 21 % DPH

 

ONLINE VÝUKA:  Nevyhovují Vám termíny či čas výuky? Celý kurz můžete absolvovat s tepla domova přes skype. S lektorkou si domluvíte termíny a časy výuky. Online kurz má dvanáct 60minutových lekcí výuky.

a) individuální forma (jeden účastník): cena 4 000,-- + 21 % DPH

b) skupinová výuka: dva účastníci kurzu: cena 2 500,-- + 21 % DPH, tři účastníci kurzu: cena  1500,-- + 21 % DPH

 

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA:  Nevyhovují Vám termíny a čas výuky?  Potřebujete však kurz absolvovat osobně s lektorkou? Domluvte si individuální výuku. Výuka probíhá v čase a termínech, které si domluvíte v učebně. Cena individuálního  kurzu je 9 000,-- + 21 % DPH

 

Aktuálně nemáme pro tenhle kurz otevřen termín. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat.