O nás

Naše služby


Více informací o našich službách můžete získat na telefonu +420 607 967 163,
e-mailem na adrese
katerina.porubanova@porea.eu nebo jednoduše vyplněním kontaktního formuláře na našich stránkách.


Jsme malá rodinná firma, která nabízí zpracování účetnictví jak fyzickým tak i právnickým osobám a neziskovým organizacím. Na trhu působíme od roku 2007. Začínali jsme jako OSVČ a od roku 2019 jako právnická osoba. Snažíme se s klienty rozvíjet dlouhodobou spolupráci a podporovat jejich podnikání ulehčením starostí s vedením účetnictví i s činnostmi s účetnictvím souvisejícími.
Naši klienti mohou získat přístup na náš server, kde mohou sami nahlížet do účetního programu, eventuelně pokud mají šikovnou fakturantku, mohou zadávat i některé doklady a my se postaráme pouze o odbornou práci.
Vše záleží na domluvě.
Na našem serveru si můžete procházet i vlastní doklady naskenované v elektronické podobě. Služby spojené s archivací a přístupem k elektronickým dokladům se snažíme dále rozvíjet.
Naši klienti jsou z rozličných oblastí podnikání, což vyžaduje neustálé vzdělávání a tak má náš tým bohaté zkušenosti napříč celým oborem. Nabité znalosti a zkušenosti využíváme ve vlastních kurzech účetnictví. Pořádáme i vlastní rekvalifikační kurzy akreditované u MŠMT.


Náš tým


Kateřina Porubanová

Má více jak 20 let praxe v oboru. Působí jako účetní i jako lektorka kurzů. Především pak koordinuje chod celé firmy.
Je také jednatelkou firmy a jejím cílem jsou spokojení klienti i zaměstnanci.
Petr Poruban

Řeší především provozní a technické záležitosti fungování naší firmy. Jeho cílem je, aby server stále běžel a veškerá data byla zálohována a v bezpečí. Stará se rovněž o to, aby moderní technologie ulehčovaly naši práci a zvyšovaly její efektivitu.
Je i tvůrcem a správcem našeho webu.
Je také jednatelem firmy.
Marie Smetanová

Ve firmě pracuje od roku 2014. Má na starosti zpracování účetnictví jak fyzickým tak i právnickým osobám a neziskovým organizacím.
Je zkušenou účetní, díky svým znalostem je důležitou oporou firmy.
Kateřina Lacinová

Ve firmě pracuje od roku 2019. Má na starosti zpracování účetnictví fyzickým a právnickým osobám. Momentálně je na rodičovské dovolené.
Milena Chmelová

Ve firmě pracuje od roku roku 2021. Je zkušená účení s 30letou praxí má na starosti zpracování účetnictví fyzickým a právnickým osobám.Ing. Simona Šperková

Ve firmě pracuje od roku 2022. Má na starosti zpracování účetnictví fyzickým a právnickým osobám. Je také naší mzdovou účetní.
Mgr. Michaela Horáková, DiS.

Ve firmě pracuje od roku 2024. Věnuje se zpracování mzdového účetnictví pro naše klienty. Vede také účetnictví fyzickým i právnickým osobám.

Fotogalerie
Office 1 Office 2
Classroom Katka
False