Kurzy - obecné informace

Naše služby


Více informací o našich službách můžete získat na telefonu +420 607 967 163,
e-mailem na adrese
katerina.porubanova@porea.eu nebo jednoduše vyplněním kontaktního formuláře na našich stránkách.


Od roku 2010 nabízíme zájemcům kurzy z oblasti účetnictví, daňové evidence a daní, včetně rekvalifikačních kurzů účetnictví a mezd akreditovaných u MŠMT.

Kurzy jsou vedeny tak, aby studenti získali teoretické znalosti i bohaté praktické zkušenosti s vedením účetnictví a mezd.

Kurzy jsou otevírány od tří zájemců, maximálně pro šest studentů. Toto nám umožňuje velmi individuální přístup, respektování tempa každého ze studentů. Tento přístup otevírá prostor pro řešení konkrétních dotazů a účetních situací ve kterých potřebuje student získat jistotu.

Při výuce je kladen důraz především na praxi - každá vyučovací hodina zahrnuje množství příkladů na procvičení přednášené látky. V případě potřeby a zájmu poskytujeme studentům další materiály pro samostudium (praktické účetní příklady s řešením).

Samozřejmostí jsou veškeré studijní materiály v ceně kurzu.

Informace k jednotlivým kurzům najdete v nabídce našich kurzů vpravo.Profil lektorky:


Kateřina Porubanová, absolventka Soukromé vyšší odborné školy daňového poradenství STING v Brně, s více než dvacetiletou praxí ve vedení účetnictví a daňové evidence fyzickým i právnickým osobám podnikajícím v oblasti výroby, obchodu i služeb. Lektorování účetnictví se věnuje od roku 2010.Reference:


KURZY ÚČETNICTVÍ:

"Velmi oceňuji zpracovaná skripta a výklad, kdy byla teorie převáděna do praxe. Výklad byl doplněn o samostatná cvičení s kontrolou zaúčtování příkladů a případně dovysvětleno čemu jsem nerozumněla. Kurz byl pro mě dostačující, dozvěděla jsem se mnoho nových informací i nad rámec kurzu."
paní Ingrid P.

"Líbil se mi individuální přístup, přehledná skripta a dobře pochopitelný výklad. Malý počet účastníků umožnil individuální přístup, který velmi oceňuji."
paní Romana Č.

"Kurz účetnictví byl naprosto úžasný díky Vašemu perfektnímu výkladu a přátelské atmosféře. Velmi oceňuji množství příkladů, na kterých jsem si mohla osvěžit účetní příklady, které jsem již zapomněla. Současně jsem se také seznámila s aktuálními změnami, které v oblasti účetnictví nastaly. Věřím, že tyto načerpané znalosti plně využiji v mém novém zaměstnání. Celý kurz mě velmi bavil od začátku až do konce, a za to bych Vám chtěla velmi poděkovat."
paní Martina K.


ONLINE KURZY:

"Z absolvovaných on-line kurzů účetnictví u paní Porubanové jsem byla naprosto nadšená. Díky on-line spojení s vyučují přes Skype a sdílení obrazovek jsem mohla i se dvěma malými dětmi absolvovat 40 hodin kurzů účetnictví. Ušetřilo mi to spoustu času, který bych strávila cestováním do učebny a zpět. Za obrovskou výhodu považuji to, že jsem měla vyučují sama pro sebe. Rychlost, s jakou jsme probíraly teorii i příklady, se odvíjela jen od mých schopností a potřeb. Když mi něco dělalo problémy, mohly jsme se u toho zastavit a udělat příklad navíc. Pokud jde o vyučující, můžu paní Porubanovou jen chválit. Na všechny mé otázky měla odpověď, vše mi dokázala vysvětlit. Dostala jsem k dispozici studijní materiály. Vše bylo, jak má být. Pokud bych se znovu rozhodovala o kurzech účetnictví, zvolila bych určitě tuto formu výuky a určitě opět u paní Porubanové."
Monika P. - absolventka online kurzu účetnictví


REKVALIFIKAČNÍ KURZY:

"Líbil se mi individuální přístup, hodně praktických příkladů, zodpovězení všech dotazů a vypracovaná skripta. Paní lektorka byla vstřícná a příjemná. Byla jsem maximálně spokojena, nemám co bych doplnila."
paní Lucie D.

"Líbil se mi způsob výuky, malé množství kurzistů, individuální přístup ke každému a množství neomezených dotazů. Byla jsem s kurzem spokojena."
paní Lucie Š.


DAŇOVÁ EVIDENCE:

"Ocenila jsem praktické zaměření kurzu - vhodné i pro člověka, který se uvedenou problematickou dosud nezabýval. Náplň kurzu byla přehledně členěná, teoretický výklad byl doplněn mnoha praktickými ukázkami a radami. Celkově kurz splnil mé představy na sto procent."
paní Petra M.
False